کافه سرمایه

کافه سرمایه

نگاهی کوتاه به گذشته کافه سرمایه 

رویداد کافه سرمایه گردهمایی تخصصی شرکت‌ها، سرمایه‌گذاران حقیقی و حقوقی و گروهی از استارتاپ‌های برتر است؛ که اولین بار در فروردین ماه 97 با همکاری فرابورس ایران همزمان با نمایشگاه بورس، بانک و بیمه در فین‌استارز 2018 برگزار شد. نحوه‌ برگزاری این رویداد بدین صورت است که نماینده هر شرکت یا سرمایه‌گذار در میز اختصاصی خود مستقر می‌شوند، و تمامی استارتاپ‌ها در مدت زمانی کوتاه به صورت خصوصی خود را به آنها معرفی می‌کنند. در نهایت نماینده هر شرکت یا سرمایه‌گذار می‌تواند، به استارتاپ مورد علاقه خود پیشنهاد همکاری ارائه دهد.

برنامه کافه سرمایه  در این دوسال با همکاری سازمانهای بزرگی همچون پارک علم و فناوری پردیس، صندوق نوآوری و شکوفایی، شهرداری تهران، سازمان جهاد دانشگاهی، مرکز فن بازار ملی ایران و .... برگزار شد که در زیر بصورت آماری و کوتاه به ارائه گزارش هایی از آن می پردازیم.

رویداد کافه سرمایه در آمار و ارقام

استارتاپ های ثبت نام کرده: 937
سرمایه گذاران حاضر در رویداد: 430
استارتاپ های مورد تایید در جلسات: 209
سرمایه گذاران مایل به سرمایه گذاری در جلسات: 115
جلسات برگزار شده: 1500+
جلسات موفق: 1205

ثبت نام در کافه سرمایه، در چهارمین کنگره بین المللی و شانزدهمین کنگره ملی ژنتیک ایران

رویداد کافه سرمایه در سال 1399 همزمان با برگزاری چهارمین کنگره بین المللی و شانزدهمین کنگره ملی ژنتیک ایران 27-29 فروردین 99 برگزار خواهد شد. استارتاپ ها و کارآفرینان علاقمند به شرکت در کافه سرمایه می توانند با توجه به دستورالعملی که در زیر قرار داده شده است در سامانه ثبت نام نمایند.

جهت مشاهده راهنمای ثبت نام بر روی لینک مقابل کلیک نماییدراهنمای ثبت نام

راه های ارتباطی:
ایمیل: 
info@KarenCrowd

شماره ی تلفن:  02186088609 کارن کراد

 

 

 
سخنرانان مدعو


برگزار کنندگان همایش
حامیان همایشگالری