رویداد بهاره یوسرن


یوسرن

یوسرن (USERN)، شبکه جهانی  آموزش و پژوهش علمی، یک سازمان غیر دولتی و غیر انتفاعی است  که ایده اولیه آن مربوط به بهمن ماه سال 93 بوده و در آبان 95 با شعار علم بدون مرز، به صورت رسمی افتتاح شد. موسس آن آقای دکتر نیما رضایی، استاد ایمنی شناسی دانشگاه علوم پزشکی تهران بوده است. از برنامه­های یوسرن می­توان به موارد زیر اشاره کرد:

·         انجام پروژه­های علمی میان رشته­ای بین المللی

·         ایجاد پلت فرم­های موثر برای ارتباط هرچه بهتر میان محققین جوان و دانشمندان با تجربه در سراسر جهان

رویدادهای منتخب یوسرن

از زمان تاسیس یوسرن تا به امروز کنگره­های متعددی با حضور برندگان جازه نوبل و دانشمندان 1% برتر دنیا در کشور­های مختلفی چون ایران، آمریکا، ترکیه، برزیل و... برگزار گردیده است و کنگره سال جاری یوسرن در کشور مجارستان برگزار خواهد شد.

جوایز یوسرن

جایزه یوسرن یک جایزه بین المللی با ابتکار یوسرن است که هر ساله در کنگره یوسرن به محققان زیر 40 سال که موفق به دستیابی و پیشرفتی مبتکرانه در تحقیقات، آموزش علمی یا خدمت به بشریت در پنج حوزه علمی (علوم پزشکی، علوم اجتماعی، علوم فیزیکی، علوم زیستی و علوم صوری) داشته اند تعلق می­گیرد.

کارگاه­ها

یوسرن با بهره­گیری از پتانسیل افراد متخصص در حوزه­های مختلف علم هر ساله به برگزاری کارگاه­های تخصصی می­پردازد که در سال­های اخیر با استقبالی مثال زدنی همراه بوده است.

گروه­ها

در شبکه یوسرن گروه­های متعددی به منظور پیشبرد اهداف متانسب و تعریف شده به وجود آمده است. گروه­های یوسرن در زمینه­های علمی متعدد از جمله پزشکی، نجوم، هنر، خیریه و بسیاری از حوزه­های دیگر در حال فعالیت هستند.

دفاتر یوسرن

به منظور پیشبرد اهداف ، یوسرن چندین تفاهم نامه را امضا کرده است و چندین دفتر در مراکز تحقیقاتی علمی و دانشگاه­های سراسر جهان تأسیس کرده است.
سخنرانان مدعو


برگزار کنندگان همایش
حامیان همایشگالری