اخبار

بخش علمی چهارمین کنگره بین المللی و شانزدهمین کنگره ملی ژنتیک ایران با عنوان گام چهارم از چهارگانه GC2020

 🔴بخش علمی چهارمین کنگره بین المللی و شانزدهمین کنگره ملی ژنتیک ایران با عنوان گام چهارم از چهارگانه GC2020  با مشارکت محققان ایتالیایی و ایرانی صبح روز چهارشنبه نهم مهرماه بصورت آنلاین آغاز به کار نمود.

 
📱🖥چهارمین کنگره بین المللی و شانزدهمین کنگره ملی ژنتیک ایران امسال بصورت آنلاین و روی پلتفرم اسکای روم در چهار بخش و به مدت ۴۵ روز برگزار می شود.
🥇🧬 این رویداد بزرگ بین المللی که برای اولین بار با چنین وسعت و در سطح بین المللی بصورت آنلاین برگزار میگردد، با عنوان ۴ گانه GC2020 ، مجموعه کاملی از بخش های علمی و تجاری است. 
🔢 چهار گام این رویداد با محتوای گام اول کارگاه های تخصصی، گام دوم اولین جشنواره ملی دانش آموزی حوزه ژنتیک، گام سوم اولین جشنواره تجاریسازی ایده ها، خدمات و محصولات حوزه ژنتیک و گام چهارم بخش علمی به ترتیب با فواصل زمانی ۱۵ روزه از بیست و نهم مرداد تا ۱۱ مهرماه  ۹۹ برگزار می گردند.
 
🔛هم اکنون ۳ گام اول این رویداد با موفقیت اجرا شده و گام چهارم (بخش علمی) در حال برگزاری است.
🟣 گام چهارم در ۳ روز با حضور بیش از ۱۵۰۰ شرکت کننده داخلی و خارجی و و حدود ۲۰۰ سخنران داخلی و ۵۰ سخنران خارجی بصورت آنلاین برگزار می شود. بیش از ۸۰۰ مقاله به دبیرخانه این کنگره رسیده که به دو صورت سخنرانی و پوستر ارائه خواهند شد و داوران داخلی و خارجی از میان مقالات رسیده، تعدادی را بعنوان تحقیقات برتر معرفی خواهند نمود.
🏆🧬در مراسم اختتامیه این رویداد بزرگ بین المللی، برندگان دو جایزه بزرگ فرزانه و جایزه ملی ژنتیک معرفی و جوایز ارزنده ای دریافت خواهند نمود. 
 
⚠️چهارگانه GC2020 روز جمعه یازدهم مهرماه ۹۹به کار خود پایان خواهد داد.

سخنرانان مدعو


برگزار کنندگان همایش
حامیان همایشگالری